Mühendislik & Ar-Ge

Makine Tasarımı ve İmalatı

“Türkiye’de yapılamayacak imalat yoktur.” Prensibi ile müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda firmamızda siparişe göre makine tasarımı ve imalatı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ekipman / makinelerin üretiminden önce ekipman / makinelerin müşterinin fabrika sahasına yerleşimi uygun tasarım programı ile yapılmaktadır. Makinelerin tasarım ve imalat aşamalarında takım tezgahları ile imalat teknolojileri, CAD, CAM ve CNC sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Makine / Tesis Kurulumu

Müşterilerimizin isteğine göre anahtar teslimi tesis kurulumu hizmeti sunuyoruz. Kurulacak olan tesislerde; önceliğimiz güvenlik ve kaliteli bir iş ortaya koymaktır.
Ürettiğimiz makine / tesis garantili ve yüksek performans gösterir bir şekilde testleri tamamlanarak müşterilerimize teslim edilir. Kurulum esnasında işinde uzman mühendis ve çalışanlarımız ile müşterilerimize sürekli olarak hizmet verilmektedir.

Makine / Tesis Devreye Alma ve Süpervizörlük Hizmetleri

Mühendislerimiz, kurulum öncesi ve sonrası; eğitim, tesis operatörleriyle test çalışmaları, ürettiğimiz makine ve ekipmanların hem devreye alınması hem de aktif olarak üretime geçmesi anında start-up hizmetleri sunmaktadır.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Devreye alınan tesislerin müşteri isteğine göre yıllık bakımları ve yedek parça teminleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.